!..Avrıl Lavigne Fan Club..!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!..Avrıl Lavigne Fan Club..!

Avril Fan Club admin Mrv*Lvgn ve ÖSKE Sitenin Gelişmesi Dileğiyle İyi Forumlar

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

güzel msn nicleri?

2 posters
YazarMesaj
~*AvRiL-MeRve*~
Adminstarator
Adminstarator
~*AvRiL-MeRve*~

Avril Hakkında Düşüncelerin : Çok Güzel Biri
Sitemiz Hakkında Yorumun : Kendi Sitem Güzel x)

güzel msn nicleri? Empty
MesajKonu: güzel msn nicleri?   güzel msn nicleri? Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 6:08 am

Hani gözler vardır ya sözleri anlatır, hani sözler vardır ya gözleri ağlatır, hani anılar vardır ya değeri geç anlaşılır; bir de aşk vardır ya seni anlatır...

Aşk dudaktan çıkan bir kelimde değil gözlerden akan yaştır.Maksat bir sevgili uğruna ölmek değil uğrunda ölünecek bir sevgili bulmaktır.

Seni yüz kişi seviyorsa bilki içlerinde ben de varım. Seni 10 kişi seviyorsa onlardan biri benim. Seni bir kişi seviyorsa o benim. Eğer seni hiçkimse sevmiyorsa bilki aşkından ölmüşümdür!

Bırakıp gittin beni..Seni unuttum sanma, zaman alışmayı öğretti belki ama unutmayı asla...

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

Eğer Bir Gün Adını Anarken kısılırsa Sesim Hasretinden, Kapanırsa Gözlerim Aşkından, Durursa Kalbim Bilki Ben Yanlız Seni SEVDİM ...

Bana '' Seni Seviyorum '' diye yalanda söylesen, bu yalanı dünyanın bütün gerceklerine değişmeye razıyım..

En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme , unutmaki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar.

Gülmek senin için bir tutku olsun , olurda bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun

Biliyor musun, seni gökyüzündeki yıldızlara benzetiyorum. Ama tek farkın onlardan milyonlarca var. Ama sen bir tanesin.

Dün güllerle seni karşılaştırdım. Güller güzel ama sen daha güzelsin. Bütün vücudumu ateşlere at yansın. Ama sadece kalbim kalsın. Çünkü içinde sen varsın bir tanem.

Mutluluklar seninle olsun. Yanlızlıklar benimle... Git...Ama birgün aklına geleceğim!..
https://avrilturkeyfanclub.yetkinforum.com
Avri[l]ale
Üye
Üye
Avri[l]ale

Avril Hakkında Düşüncelerin : güsel biri
Sitemiz Hakkında Yorumun : güsel

güzel msn nicleri? Empty
MesajKonu: Geri: güzel msn nicleri?   güzel msn nicleri? Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 11:19 am

tskler
~*AvRiL-MeRve*~
Adminstarator
Adminstarator
~*AvRiL-MeRve*~

Avril Hakkında Düşüncelerin : Çok Güzel Biri
Sitemiz Hakkında Yorumun : Kendi Sitem Güzel x)

güzel msn nicleri? Empty
MesajKonu: Geri: güzel msn nicleri?   güzel msn nicleri? Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 11:24 am

rica ederim
https://avrilturkeyfanclub.yetkinforum.com

güzel msn nicleri?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» galatasaray msn nicleri
» komik msn nicleri